Pukmusė.lt > Lipdome kartu

Individualūs užsiėmimai

www.pukmuse.lt kūrėjai siūlo savo rankomis prisiliesti prie senas tradicijas turinčio keramikos amato. Pajausti natūralios medžiagos – molio atpalaiduojančias, terapines savybes ir gerai praleisti laiką.

Puikus laisvalaikio praleidimo būdas, naujų pojūčių atradimas, unikali galimybė savo akimis pamatyti, rankomis pajausti kaip gimsta keramikos dirbiniai. Kiekvienas Jūsų galite susikurti tai ko norėtųsi, su keramikos meistrų pagalba realizuoti savo mintis.

Keramika suaugusiems

Kūrybinės KERAMIKOS dirbtuvės- kūrybinių dirbtuvių metu susipažinsime su bene populiariausiu ir seniausiu amatu-Keramika. Laukia naujų pojūčių atradimas, unikali galimybė savo akimis pamatyti, rankomis pajausti kaip gimsta keramikos dirbiniai.

Pagrindinė medžiaga MOLIS- natūrali iškasena turinti teigiamų, atpalaiduojančių, terapinių savybių. Užsiėmimų metu turėsime laiką produktyviam poilsiui.  Savo rankomis susikursime įvairių dirbinėlių, kurie vėliau galės tapti papuošaliukais, dovanėlėmis draugui ar funkciniais daiktais namams pvz.: puodelis, vazelė, lėkštutė ir kt.

Originalios šventės

Jūsų šventę gali užpildyti kūryba iš molio, atradimų džiaugsmas, geriausios emocijos!

Lipdysime fantazuosime ir interpretuosime. Lipdymo procese persipins patirtis ir pažinimas, džiaugsmas ir ramybė, saviraiška ir kūrybiškumas.

Nusilipdysite dovanėlę sau ar draugui. Kuri vėliau primins šią gražią šventę.

Šventės metu kurkime ir interpretuokime kartu.  Linksmai leisdami laiką, laisvai rinkdamiesi  lipdymo tematiką, į užsiėmimą galime įtraukti linksmus žaidimus, piešiant, klijuojant, menant mįsles ar kt.

Dirbinėliai po užsiėmimo lieka džiūti dirbtuvėse, vėliau degami aukšto degimo keramikos krosnyje, bei glazūruojami, kad Jūs gautumėte užbaigtus, šilumą ir gerus prisiminimus pulsuojančius savo darbelius.

Nepamirštamas akimirkas, įsimintiniausias šventes galite sutikti originaliai! Jūsų laukia nauji įspūdžiai ir kūrybinė aplinka.